ريپكس؛ آلت تناسلي مردان متجاوز را تكه تكه مي‌كند!

September 17, 2008

ريپكس؛ آلت تناسلي مردان متجاوز را تكه تكه مي‌كند!

مرداني كه در سوئد به زنان تجاوز مي كنند به زودي يا از اين عمل دست خواهند كشيد و يا با آلت تناسلي تكه تكه شده مجبور به مراجعه به مراكز پزشكي خواهند شد.

اين سلاح جديد كه در سوئد جلب توجه بسياري كرده است توسط “سونت اهلرز” بانوي 57 ساله، پزشك و تبعه آفريقاي جنوبي طراحي و به جامعه زنان هديه شده است. سالانه حدود 50 هزار تجاوز به زنان در آفريقاي جنوبي صورت مي گيرد. دكتر “اهلرز” در يك كنفرانس مطبوعاتي در مورد اختراع خود و تلاش در جلوگيري از تجاوز به زنان و نيز مجازات مردان تجاوزگر به توضيحات پرداخت.او در پاسخ به سوال خبرنگاران كه چگونه به فكر طراحي اين اختراع افتاده است گفت:

بيست سال قبل با زني ملاقات كردم كه مورد تجاوز جنسي قرار گرفته بود.
او به من گفت: اي كاش انجايي كه لازم بود داراي دندان بود.

دكتر اهلرز از آن پس در فكر اختراع و تكامل آنچه كه امروز “ريپكس” نام گرفته و به مرحله بهره برداري رسيده افتاده است. ريپكس نه تنها جلوي تجاوز به زنان را مي گيرد و مردان تجاوزگر را مورد مجازاتي دردناك قرار مي دهند، بلكه همچنين از ابتلاي احتمالي زنان به ويروس “اچ.آي.وي” و ديگر بيماريهاي مقاربتي در صورت وقوع يك تجاوز نيز محافظت مي كند.

بانواني كه مايل به استفاده از ريپكس هستند دستگاهي لوله شكل را در مهبل خود نصب مي كنند. اين دستگاه لوله اي شكل، در بيرون از ماده اي لاستيكي و انعطاف پذير ساخته شده است كه صدمه اي به بدن زن وارد نكرده و استفاده از آن نيز براي زنان ناخوشايند نخواهد بود. به گفته دكتر اهلرز زنان زيادي به صورت آزمايشي از ريپكس استفاده نموده و راحتي و آسان بودن استفاده از آن را تاييد كرده اند. همچنين اثر منهدم كننده ريپكس بر روي ماكتهاي به شكل

آلت تناسلي مردان نيز آزمايش شده و نتايج آن نيز بسيار رضايت بخش اعلام شده است.
قسمت داخلي ريپكس از جمله با ماده اي طراحي شده است كه اولا بمانند يك “كاندوم” عمل كرده و زنان را از ابتلاي احتمالي به ويروس ايدز و ديگر امراض جنسي كه مرد متجاوز ممكن است به آن مبتلا باشد محافظت مي كند و همچنين در صورتي كه مردي تلاش كند تا عمل تجاوز را به صورت كامل به انجام برساند، ريپكس به آلت تناسلي مرد تجاوزگر چسبيده و قلابهاي ميكروسكوپي چسبنده آن وارد عمل مي شود.

دكتر اهلرز درد وحشتناك اين تله را گارانتي كرده و همچنين اضافه مي كند كه تجاوزگر با آلتي تكه تكه و پوست كنده شده مجبور به مراجعه به مراكز درماني خواهد شد كه آنان نيز به نوبه خود پليس را در جريان خواهند گذاشت و اگر مردي سعي كند خود ريپكس را از آلتش جدا كند قلابهاي آن به صورت باز هم عميق تري در آلت وي فرو رفته و تنها با يك جراحي قابل جدا شدن خواهد بود. اعلام شده كه ريپكس از سال آينده در سوئد به معرض فروش گذاشته خواهد شد

دمشون گرم 12

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: