تلفن همراه مجهز به دوربين 8 مگاپيكسلي

October 5, 2008

تلفن همراه مجهز به دوربين 8 مگاپيكسلي

مهر: شركت سامسونگ دوربيني با وضوح تصوير 8 مگاپيكسل را در سري جديد گوشيهاي تلفن همراه خود تعبيه نموده است.

شركت سامسونگ گوشي تلفن همراه m8800 pixon مجهز به دوربين 8 مگاپيكسلي و صفحه لمسي ارائه كرد.

اين دستگاه داراي فلش led، سيستم كاهش لرزش، تكنولوژي رد يابي چهره ها و فوكوس اتوماتيك بوده و دوربين 8 مگاپيكسلي آن قادر به ضبط فايلهاي ويديويي با كيفيت بالا و در سرعت 30 فريم در ثانيه خواهد بود.

pixon علاوه بر ارائه دوربيني با وضوح بالاي تصوير، داراي خصوصياتي ويژه از جمله مجهز بودن به نمايشگر لمسي 3.2 اينچي، شتاب سنج و نرم افزار نمايش فايلهاي مايكروسافت آفيس خواهد بود.

همچنين اين گوشي داراي سيستم ارتباطي 3g بوده و سرعت انتقال اطلاعاتي آن 7.2 مگابايت بر ثانيه بوده كه مي توان با استفاده از آن به سايتهاي مختلف دسترسي پيدا كرد.

در عين حال سيستم بلوتوث و جي پي اس نيز در pixon تعبيه شده و ذخيره اطلاعات بر روي اين دستگاه از طريق كارت حافظه هشت گيگا بايتي صورت خواهد گرفت.

نمايشگر بزرگ pixon اجازه نمايش فايلهاي ويديوئي در فرمتهاي متفاوت از جمله divex را به كاربر داده و وجود خروجي تلويزيون، سيستم پخش موسيقي و سيستم راديو بر كارآييهاي اين دستگاه مي افزايد.

به گفته شركت سامسونگ گوشي جديد در اواسط ماه اكتبر در فرانسه در دسترس مصرف كنندگان بوده و ارائه آن در ديگر نقاط به زودي آغاز خواهد شد.اين شركت تا كنون اطلاعاتي مبني بر ميزان قيمت اين محصول ارائه نكرده است.

بر اساس گزارش informationweek گوشي pixon در حال حاضر بالاترين كيفيت تصويري را با هشت مگاپيكسل به خود اختصاص داده كه در گذشته n95 نوكيا با پنج مگاپيكسل در اين مقام قرار داشت.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: