چند نکته برای اینکه دوست پسر بهتری باشید

October 5, 2008

اینکه بخواهید دوست پسر بهتری باشید ممکن است مقداری سخت باشد. اما شدنی است و با انجام یک سری نکات و رعایت یک سری کار ها می توانید یک بی اف موفق تر باشید!

دختر ها حرف زدن را دوست دارند.حرف زدن در مورد مسائلی که ما پسر ها نمی فهمیم! مانند حرف زدن در مورد چیزاهایی مثل خرید کردن،در مورد آرایش و در مورد احساسات! مهم نیست که چقدر از حرف های او گیج شوید و چقدر از آن را متوجه نشوید، مهم این است که کماکان طوری رفتار کنید که بداند حرف های او برای شما جذاب است. چون اینکه او بتواند با شما توسط صحبت هایش با شما ارتباط بر قرار کند برای او ارزشمند است! من با این مخالف هستم که او را گول بزنید و به دروغ طوری رفتار کنید که بفهمد صحبت هایش برایتان جذاب است. به صحبت هایش به دقت گوش کنید و سعی کنید که برایتان جذاب باشد ! اما اگر وقتی می بینید و به هیچ وجه مطلب را درک نمی کنید و نمی توانید هیچ پاسخی بدهید سعی کنید از عباراتی چون “اوه جه جالب” یا “وای چه مسئله جالبی، بیشتر توضیح بده” استفاده کنید.

دوستان و خانواده اش را دوست داشته باشید. مهم نیست که شما چقدر دوست خوب و باحالی برای او هستید. به هر حال شما تنها شخص توی زندگی اون نیستید و افراد بسیار دیگری هم هستند که برای او بسیار مهم هستند. سعی کنید در مورد آنها چیزاهایی مانند اسمشان و اخلاقشان را همیشه به یاد داشته باشید تا خدایی ناکرده وقتی با دوستتان در مورد دوستانش حرف میزنید نگویید “اون تپل مو طلاییه یا لاغر مردنی مو قرمزه..”

مرد باشید. قدیم ندیما باید مرد مردان میبودید. بعد های زمانه طوری شد که باید مرد زنان می بودید. امروزه هم طوری است کخ باید یک مرد تمام عیار باشید. اصلا” نکته کلیدی مرد بودن است که من زیاد ازش سر در نمیارم .. اما خوب یه سری از کارها هست که مردا معمولا” میبینیم انجام میدن. درو براشون باز کنید، کیفشونو حمل کنید و با اسب سفید بروید و اورا از چنگ دیو سیاهه قهوای ای (!!) نجات دهید.
سعی کنید با حرف هاتون نقش یه حمایت کننده را داشته باشید. تشویقش کنید و توانایی هایش را به او گوشزد کنید.مواظبش باشید و همیشه به او توجه کنید و پیگیر کار هایش باشید. در کل این بخش کمی سخت هست. من هرچه هم خزعبلات بنویسم نمی توانم منظورم را به شما بفهمانم. چیزی است که هر مردی خودش کتوجه میشود!

غافلگیرش کنید. همیشه یک آدم تکراری و قابل پیشبینی نباشید.
سعی کنید دوستتان را با کار های خیلی خیلی ساده و کوچک سورپزایز کنید. کار هایی مانند خریدن یک گل یا دعوت کردن به شام یا خریدن هدیه های کوچک و با سلیقه و یا حتی اگر شرایطش را داشتید ثبت نام برای یک تور تفریحی 1 روزه کار های جالبی می تواند باشد که دوست شما را خوشحال کند.

بهداشت را رعایت کنید. باید بدانید که رعایت کردن بهداشت مسئله بزرگی است که نباید فراموش شود. مسواک کنید، دوش بگیرید، موهایتان را مرتب کنید، سر وضعتان را مرتب کنید و ادکلن های خوشبو بزنید. جی اف شما هیشه اینگونه است. شما چرا نمی توانید اینطور باشید؟؟
نکته!: اسپری های خوش بعد از حمام استفاده می شود نه به جای حمام!
پایبند و وفادار باشید. در مورد خوتان و رابطه تان خیلی جدی فکر کنید ت تصمیم بگیرید. وقتی تصمیم گرفتید به وی پایبند باشید و سراغ افراد دیگر نروید

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: