آموزش باز کردن سـ ـ ـوتین با یک دست!

October 19, 2008

خوب اول از اینکه حرفم را شروع کنم باید بگویم که به خاطر جو بسیار باز و آزاد دسترسی به اینترنت در کشور عزیز ما و روبات های بسیار هوشمند فــ یــ ل ترینگ مجبور هستم که به جای نوشتن واژه سـ ـ ـوتین مجبور هستم بنویسم 3وتین! امیدوارم به بزرگی خودتان ببخشید!

خوب حالا برویم سر اصل مطلب! فرض کنید که با دوستتان ملاقات موفقی داشته اید و خوب پیشرفته اید! گل هایی را که 12 هزار تومان پول بی زبان بالایشان داده اید را دوست داشته، از فیلم مفهومی “میم مثل ماموت!” خوشش آمده و خیلی تاثیر گرفته است (هرچند که شما هیچ چیز از فیلم متوجه نشده اید)، شام خیلی دلنگیزی را در کنار هم در یک رستوران خورده اید و شما مواردی مانند پرحرفی نکردن و خوب گوش کردن به دوستتان و … را کاملا” رعایت کرده اید. به علاوه از قبل تمام پشـم و پیلی های خود را زده اید و تمامی آداب و رسوم بهداشتی بودن مانند جارو کشیدن دندانها، تی کشیدن زبان و استفاده از یک خروار خوشبو کننده مانند افتر شیو و اسپری را به جا آورده اید.
هاهاهاهاها از این بهتر نمی شد !شما همه چیز را رعایت کرده اید و به قولی تکانده اید! و شما حیوان کثیف(!) دارید کم کم به هدف شیطانیتان نزدیک می شوید.

با دوستتان در اتاق که قبلا آموزش تزیینش را به شما داده بودم دراز کشیده اید و آرام او را نوازش میکنید. اما من که میدانم این چیز ها برای شما نون و آب نمی شود!پس میخواهید آرام دستتان را زیر پیراهنش ببرید تا 3وتینش را باز کنید! اما او از این کار شما ناراحت می شود چرا که به ادامه ی نوازش تمایل دارد !
نکته!: اگر این ناراحتی در حدی باشد که به شما چک بزند باید بدانید که به ادامه نوازش هم تمایلی ندارد! D
پس قاعداتا باید با یک دست به نوازش خود ادامه دهید و برای شمای بیچاره فقط 1 دست باقی می ماند تا بقیه ی کار را انجام دهد! حالا خر بیارید و باقالی بار کنید!

حالا وقتش است که یاد بگیرید چگونه با یک دست 3وتین دوستتان را باز کنید.

پس هروقت که فکر کردید وقتش است، دستتان را زیر لباس دوستتان ببرید و اگر با عمل منفی ای روبرو نشدید میتوانید به کارتان ادامه دهید. فقط فراموش نکنید که دستانتان حتما باید گرم باشد و دست های سرد نتیجه ی جالبی در پی ندارند !
باید بدانید که 3وتین دشمن سرسخت شماست و چیزی را در دست دارد که شما آن را می خواهید. پس قبل از شروع جنگ با آن بهتر است نوع آن را شناسایی کنید و موجه شوید که از دسته ای است که از جلو باز می شوذ یا از عقب!
نکته!: سعی نکنید مثل گاگول ها این مسئله را سوال کنید!

در کل کار زیاد سختی نیست. دستتان را که آن زیر بردید به پشت بروید و روی کمر را لمس کنید تا به 3وتین برسید. حالا وسط آن را لمس کنید و ببینید آیا منطقه ای حدود 4 5 سانت آیا بر آمده تر است یا نه و آیا می توانید گیره ها را لمس کنید یا نه!
اکثر 3وتین ها از پشت باز و بسته می شوند. ولی در صورتی که آن را در پشت پیدا نکردید میتوانید در جلو و در میان 2 تا بر آمدگی (:D D )دنبال مخل بازو بسته شدن بگردید
نکته!: اگر در جلو هم پیدا نکردید ممکن است مدل اجق وجقی باشد که عادی نیست. مثلا در کنار باشد و یا اینکه از 3وتین های ورزشی باشد و باز نشود! ساید هم اصلا 3وتین تنش نباشد !!!!

حالا که نووع آن را شناسایی کردید باید آن را با 1 دست باز کنید! معمولا جنسی نرم و مانند کش دارند و بند های آن مقداری کش می آید. به علاوه 2 طرف آن با قلاب های ریزی به هم دیگر وصل شده و شما می خواهید این قلاب ها را باز کنید.
پس انگشت شست و انگشت وسط خود را در 2 طرف ناحیه ی قلاب ها ( باز و بسته شدن) بگذارید و با نیرویی متناسب سعی کنید آن را جمع کنید بین 2 انگشتتان. می توان گفت باید آن را وشکون(یا نشکون؟؟) بگیرید اما باید به اندازه ای زور بزنید که نه آنقدر کم باشد که 3وتین را جمع نکند نه آنقدر زیاد باشد که گوشت تن بدبخت را نیز بکشد!
وقتی توانستید آن را میان 2 انگشتتان بگیرید، مقادیری انگشتانتان را در راستای هم حرکت دهید تا قلاب ها آزاد شود. سپس آن را آزاد کنید که به خاطر حالت کشی 3وتین 2 طرف از هم دور می شوند و چون قلاب ها را آزاد کرده اید باز می شود !

نکته!: با خواندن فقط طرز کار را میفهمید. باید حسابی تمرین کنید ! پیشنهاد میکنم از یک دوست صمیمی یا از یک بالت اجازه بگیرید که رویش تمرین کنید D

موفق باشید

خیال های خام فربد sharbod

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: