درخشش میترا حجار پس از گلشیفته فراهانی در هالیوود

October 23, 2008

پس از انتشار خبر حضور گلشیفته فراهانی در هالیوود و بازتاب هایی که در رسانه های مختلف داشت اکنون خبر می رسه که میترا حجار دیگر بازیگر ایرانی نیز در فیلمی تحت عنوانStellina blue ساخته گابریل اسکات به ایفای نقش پرداخته است.

https://i2.wp.com/i34.tinypic.com/1en9tw.jpg

«Stellina Blue» داستان زندگی یک زن و شانس مجدد وی برای تغییر زندگی است.

میترا حجار در این فیلم نقش میترای ایرانی را بازی می کند که به عنوان یکی از نقش های مکمل می باشد در این اثر که شخصیت‌های ایرانی نیز در آن حضور دارند بازیگرانی چون «کریستیانو مائور»، «کریس کرامر» و «نوید نگهبان» نقش‌های اصلی را عهده‌دار هستند.فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده اما هنوز برای اکران آماده نیست.

اسکات پیش از این، فیلم «فرار» را در سال 2006 کارگردانی کرده بود.

عکسهای جدید از میترا حجارحجار پیش از این فیلم نیز در یکی دو اپیزود آمریکایی – انگلیسی نیز بازی کرده بود. فیلم زمستان به کارگردانی رفیع پیتز و پس از آن حضور میترا حجار به همراه وی در جشنواره فیلم لس آنجلس در ایران سر و صدای زیادی کرد.او متولد ۱۳۵۵ خورشیدی و تحصیلاتش دیپلم ریاضی و فیزیک است که برای نخستین بار با فیلم غریبانه به سینما راه یافت.

درخشش میترا حجار پس از گلشیفته فراهانی در هالیوود + دانلود تیزر فیلم steliana blue

میترا حجار هم حالا در سینمای هالیوود نقش بازی می کند. او به تازگی در فیلمی به نام steliana blue به کارگردانی گابریل اسکات حضور یافته است . فیلمبرداری فیلم به پایان رسیده اما هنوز برای اکران آماده نیست. ظاهرا در تدوین تغییراتی به وجود آمده است. گابریل اسکات دو سال پیش اولین تجربه فیلمسازی اش را به نام The Run در ۱۷ دقیقه به نمایش گذاشت.

اسکات را بیشتر به عنوان یک فیلمنامه نویس می شناسند. اسکات در دومین اثر سینمایی خود که ۹۵ دقیقه است از بازیگران ایرانی دیگری نیز کمک گرفته است که نوید نگهبان و احمد عنانی از آن جمله اند. حجار پیش اینکه به سینمای هالیوود وارد شود در یکی دو اپیزود آمریکایی – انگلیسی نیز بازی کرده بود. فیلم زمستان به کارگردانی رفیع پیتز و پس از آن حضور حجار به همراه وی در جشنواره فیلم لس آنجلس در ایران سر و صدای زیادی کرد. او متولد ۱۳۵۵ خورشیدی و تحصیلاتش دیپلم ریاضی و فیزیک است که برای نخستین بار با فیلم غریبانه به سینما راه یافت.
* برای دانلود تیزر فیلم steliana blue می توانید به اینجا سری بزنید.

https://i0.wp.com/i33.tinypic.com/e3vpz.jpg


عکسهای بدون حجاب از میترا حجار در هالیوود

https://i2.wp.com/i37.tinypic.com/5o8qzb.jpg


میترا حجار روی فرش قرمز

https://i2.wp.com/i33.tinypic.com/291gkjs.jpg

حال باید دید آیا مقررات سخت گیرانه تری برای این دسته از بازیگران ایرانی از طرق مقامات اعمال می شود یا خیر و آیا همچنان شاهد کوچ ستارگان سینمای ایران به هالیوود خواهیم بود ؟؟؟!!!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: