گلشیفته ف در دام قاچاقچیان کلیه! طنزی جالب از سایت لوح

October 23, 2008

https://i1.wp.com/louh.com/storage/images/NS-20081016175203-holly2.jpeg

یکم: قاچاق کلیه یا بازی گ.ف در لاست؟
تلاش‌های مسؤولان امر در تکذیب یا انصراف گ.ف از سفر به هالیوود به‌ جایی نرسید و وی متاسفانه حیثیت ما را در دنیا برد؛ یکی از منابع آگاه افشا کرد که وی اغفال شده و او را برای قاچاق کلیه و قلب به آن‌جا کشانده‌اند. یکی دیگر از منابع مشکوک هم از مذاکره‌ی گ.ف برای بازی در سری پنجم سریال گم‌شدگان (لاست) خبر داد. یکی دیگر از بازیگران هم سرش را به‌طرز معناداری تکان داد و سپس از کشور خارج شد.

دوم: یار با ماست، چه حاجت که به‌شدت طلبیم؟
مجید مجیدی تله‌فیلم «یار در علی‌آباد» را برای پخش در کلیه‌ی شبکه‌های تلویزیونی می‌سازد؛ در پی دعوت شمقدری از مجیدی برای ساخت فیلم‌های مستند از سفرهای استانی دولت، مجیدی با دولت برای ساخت مستند سفر هیات مربوطه به استان گرگان به تفاهم رسید و به‌زودی هیات فیلم‌برداری در علی‌آباد کتول مستقر خواهند شد. گفتنی‌ست مجیدی به‌زودی فیلمی هم از روند اخذ مدرک دکترای همه‌ی وزیران خواهد ساخت و به کسی هم مربوط نیست.

سوم: ای تله‌فیلم، شاد باش و دیر زی!
با تلاش مسؤولان ذی‌ربط و حمایت متخصصان بومی کشور، یکی دیگر از سالن‌های سینمای کشور به‌زودی ریشه‌کن خواهد شد. این سینما «عصر جدید» نام دارد و به ویروس مدیریت دوبخشی دچار شده است. پژوهشگران معتقدند برای گسترش فیلم‌های معناگرا، بهتر است سینما از این پس فقط در تلویزیون ساخته و اکران شود.

چهارم: لوح و خوانندگان
ظاهرا در کنسرت اخیر استاد شجریان و گروه شهناز، ساز جدیدی به نام «صراحی» معرفی و استعمال شده است. انتظار داریم مسؤولان دل‌سوز رسیدگی کنند.

پنجم: بازاری بیدار است
با تعطیلی بازار توسط اصناف در اعتراض به قانون جدید مالیات‌ها و تکذیب این تعطیلی و پیدا شدن دست استکبار در این امر و تکذیب بازار و باز شدن بازار و این که ما نفهمیدیم بالاخره کی این وسط مقصر بود، عده‌ای از کارشناسان و مشاوران لایحه‌‌ای را برای نجات بازار به مجلس ارائه خواهند داد که بر اساس آن، بخش‌های اسراف‌کننده‌ همچون مطبوعات، کتاب، فیلم غیرتلویزیونی و نظایر آن جمع‌آوری و یارانه‌ی آن صرف واردات پودر رخت‌شویی خواهد شد. یکی از منابع آگاه هم چیزهایی افزود که ما منتشر نمی‌کنیم.

ششم: آگهی می‌باشد
یک ناشر معتبر برای یک کتاب آماده به‌دنبال نام یک نویسنده‌ی معتبر می‌گردد. نویسندگان عزیز لطفا سوابق انتشاراتی و کانال‌های رسانه‌ای خود را به لوح ارسال کنند تا نام یکی از آن‌ها روی جلد کتاب درج شود. فقط سوابقی بررسی می‌شوند که دست‌کم چهل مورد ممیزی کتاب را به‌صورت مستند شامل شوند.

هفتم: پاسخ به نامه‌ها
جناب آقای فرج‌الله سلحشور؛ کارگردان محترم سریال «یوسف پیامبر»، سلام علیکم. لطفا عطف به نامه‌ی شماره‌ی 3447590/ت/ف موارد زیر را در سریال اصلاح فرمایید؛ در قسمت پخش‌شده‌ی مورخه‌ی جمعه 19 مهر 1387، دقیقه‌ی 12، یقه‌ی زلیخا مقداری پایین‌تر از حد آیین‌نامه می‌باشد. در دقیقه‌ی 15،در صحنه‌ی اختلاط یوسف و زلیخا، موسیقی متن مناسب پخش در رسانه‌ی ملی نمی‌باشد. در دقیقه‌ی 23، عزیز مصر نگاه نامربوطی به یکی از کنیزهای حواشی دارد که مناسب پخش در رسانه نمی‌باشد.

لوح louh.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: