پخش صداي خوانندگان لس آنجلسي از راديو پيام!!!

October 29, 2008

صبح امروز يكي از شهروندان تهراني در تماس با خبرگزاري فارس از پخش صداي خوانندگان لس آنجلسي از راديو پيام خبر داد و تاكيد كرد كه اين اتفاق را رانندگان ديگري كه در نزديكي وي بودند تاييد كرده‌اند.
براي دريافتن صحت و سقم اين شايعه با «محمد جهاني» مدير راديو پيام تماس گرفت. وي وقوع اختلال موقتي را در پخش راديويي تاييد كرد، اما شايعه ياد شده را قويا تكذيب كرد.
جهاني گفت: چنين اتفاقي رخ نداده و فقط براي مدتي در پخش برنامه‌هاي راديويي اختلال رخ داده كه اين اختلال در پخش، كاملا عادي است و براي تمام فرستنده‌هاي راديويي پيش مي‌آيد.
لشگري مدير پخش راديو پيام نيز در توضيح اين رخداد گفت: اتفاقي كه صبح امروز افتاد و براي ساعاتي پخش چند شبكه راديويي داخلي را دچار مشكل كرد، به دليل ايجاد مشكل در فرستنده راديويي مربوط به جماران بود و هيچ كدام از شايعات درباره پخش ترانه غيرمجاز و… صحت ندارد.
وي افزود: تغيير فصل و آب و هوا منجر شد تا اين اتفاق بيافتد و ما خيلي سريع فرستنده جايگزين را فعال كرديم تا مشكل اين فرستنده حل شود و پخش راديوها به روال سابق خود برگردد.
وي پيرامون شايعات به وجود آمده نيز تصريح كرد: اصلا چنين مسأله‌اي امكان ندارد. نوار شاهد ما وجود دارد و در آن جز اختلالات عادي چيز ديگري ثبت نشده است.
لشگري اظهار داشت: چنين مسأله‌اي زماني به وجود مي‌آيد كه فرستنده‌اي قوي‌تر از فرستنده‌هاي ما در مدار قرار گيرد تا بتواند فرستنده‌هاي ما را تحت الشعاع خود قرار دهد كه چنين چيزي هم ممكن نيست، چون در داخل كشور قوي‌ترين فرستنده‌ها متعلق به سازمان صدا و سيماست و فرستنده قوي‌تري در داخل وجود ندارد.
وي ادامه داد: اگر هم قرار باشد فرستنده خارجي اين كار را انجام دهد، سريع پي‌گيري مي‌شود و امكان چنين كاري از آن فرستنده سلب خواهد شد.
مدير پخش راديو پيام گفت: فرستنده جماران به دليل موقعيت مناسبي كه دارد چند شبكه راديويي را تحت پوشش خود قرار مي‌دهد و چنين مشكلاتي هرازگاهي و در فاصله‌هاي طولاني مدت به دليل تغييرات آب و هوايي و يا رعد و برق رخ مي‌دهد.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: