عیب جو ترین دولت جهان در برخورد با مهاجرین معرفی شد

November 2, 2008


دولت استرالیا از سوی مجمع پناهندگان قاره اقیانوسیه به عنوان بدرفتارترین و عیب جوترین دولت در برخورد با قشر مهاجران خواهان پناهندگی معرفی شد.

به گزارش وب سایت خبری مجمع پناهندگان قاره اقیانوسیه، چندی پیش که یک خانواده سه نفره آلمانی تقاضای تغییر ملیت دائم و ادامه زندگی در استرالیا را تنظیم کرده بودند، با مخالفت دولت میزبان مواجه شدند.

این وب سایت افزود: خانواده “دکتر برنهارد مولر” برای رفع کمبود پزشک در منطقه ویکتوریا به استرالیا مهاجرت کرده بودند و این موضوع که فردی آلمانی تبار دست به مهاجرت بزند، واقعا بدیع است اما با این حال، دولت استرالیا به بهانه اینکه آنها فرزندی دارای سندرم داون- پدیده منگولیسم- دارند، از پذیرش فرزند عقب مانده ذهنی شان طفره رفت و نهایتا آنها به آلمان بازگشتند.
گفتنی است چندی قبل نیز یکی از پناهندگان افغان به دلیل بی توجهی به جنازه پرنده ای که در گوشه خیابان افتاده بود، از سوی دولت استرالیا اخراج شد .
فرد اخراجی طی نامه ای به دولتمردان این کشور نوشت: اگر من برای بی توجهی به پرنده جان باخته باید اخراج شوم، خدا می داند شما که جان صدها سربازتان در عراق و افغانستان را به مخاطره انداخته اید باید کجا بروید

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: