انتصاب دکتر کردان به ریاست ستاد ساماندهی سایتهای کشور

November 9, 2008


در پی برکناری استیضاح و برکناری دکتر عوضعلی کردان از وزارت کشور، دکتر احمدی نژاد طی حکمی وی را به سمت ریاست ستاد ساماندهی سایت ها منصوب نمود. در پی این انتصاب، دقایقی پس از رسیدن دکتر کردان به محل ساختمان ستاد ساماندهی سایت ها، سایت های الف، تابناک، عصرایران، فردا، فرارو، جهان نیوز و روزنامه کیهان فیلتر شدند.


در پی استیضاح و برکناری دکتر عوضعلی کردان از وزارت کشور، دکترمحمود احمدی نژاد طی حکمی وی را به سمت ریاست ستاد ساماندهی سایت ها منصوب نمود.

به گزارش خبرنگار ما از دفتر ریاست جمهوری، دکتر احمدی نژاد بلافاصله پس از اعلام رای عدم اعتماد مجلس به دکتر کردان، حکم وی را ابلاغ نمود و دکتر کردان مستقیما از ساختمان مجلس در بهارستان به سمت ستاد ساماندهی سایت ها در خیابان بهشتی عزیمت نمود.

در پی این انتصاب، دقایقی پس از رسیدن دکتر کردان به محل ساختمان ستاد ساماندهی سایت ها، سایت های الف، تابناک، عصرایران، فردا، فرارو، جهان نیوز و روزنامه کیهان فیلتر شدند.

ستاد ساماندهی سایتها در ایران مسئولیت شناسایی و فیلتر سایت های غیر مجاز را بر عهده دارد.

بر طبق آخرین اخبار، تا کنون سه هزار وبلاگ و چهارصد و بیست سایت خبری که در آنها نسبت به مدرک دکتر کردان تردید شده بود فیلتر شده اند.
ورود به سایت دانشگاه آکسفورد نیز غیرمجاز اعلام شده و بازدیدکنندگان از این سایت تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.

همچنین سایت “آموزش جعل مدرک” (kordanitzeh.com) که تا پیش از این فیلتر بود در راستای کمک به ارتقای سطح علمی مدیران کشور بازگشایی شد.

شنیده ها حاکی از آن است که خبرنگاران و مسئولان سایت الف که نخستین بار مساله تردید نسبت به مدرک دانشگاهی دکتر کردان را مطرح کرده بودند هم اکنون متواری بوده و سردبیر این سایت که قصد داشت خودش را از بالای برج میلاد به پایین اندازد توسط حراست این برج دستگیر شد.

خبرنگار آی طنز نیوز گزارش داد که هم اکنون جنب و جوش عظیمی در وبلاگستان فارسی در جریان است و بسیاری از بلاگرها اقدام به پاک کردن آرشیو خود نموده اند.

خبرفوری
هم اکنون خبر رسید که سایت شخصی بیژن نوباوه، یکی از طراحان اصلی استضاح مورد بمب گذاری و انفجار قرار گرفت. اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می شود.

منبع خبر آی طنز دات کام http://www.itanz.com/news/2008/11/post_57.php

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: