دانلودهای اوبامایی

November 9, 2008

امروز عصر، کمی دانلود مرتبط با «باراک اوباما» داشتم!:

کتاب‌های باراک اوباما:
– خاطراتی از پدرم، ‌داستان نژاد و وراثت:
این کتاب را اوباما در سال ۱۹۹۵ منتشر کرد. این کتاب را می‌توانید از اینجا البته با زبان انگلیسی دانلود کنید. فکر می‌کنم با توجه به انتخاب اوباما به عنوان رئیس‌جمهور آینده آمریکا، از همین حالا مترجمانی مشغول برگردان کتاب به زبان فارسی هستند.

جالب است بدانید که نسخه صوتی این کتاب در سال ۱۹۹۶، جایزه گرمی را برای باراک اوباما به ارمغان آورد. برخی این کتاب را بهترین اتوبیوگرافی‌ای می‌دانند که یک سیاستمدار آمریکایی نوشته است.

نسخه صوتی این کتاب را با صدای اوباما می‌توانید در دو قسمت از اینجا و اینجا دانلود کنید و گوش کنید.

– کتاب بعدی باراک اوباما The Audacity of Hope نام دارد. این کتاب دومین کتاب نوشته شده به وسیله اوباما است و در سال ۲۰۰۶، منتشر شده است. این کتاب موضوعی سیاسی دارد. این کتاب را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.
نسخه صوتی کتاب را می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

– سخنرانی پیروزی باراک اوباما: اگر اینترنت پرسرعت دارید، می‌توانید سخنرانی پیروزی اوباما را با کیفیت بسیار خوب به فرمت تصویری از در سه بخش از اینجا، اینجا و اینجا دانلود کنید.
فرمت صوتی این سخنرانی را هم می توانید با حجم ۵/۷۴ مگابایت از اینجا دانلود کنید. متن سخنرانی را می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

– موزیک ویدئوی زیبای Yes We Can: با شعار Yes We Can باراک اوباما در رقابت‌های انتخاباتی که آشنا هستید؟ موزیک ویدئوی جالب Yes We Can، در فوریه سال ۲۰۰۸ منتشر شد. این موزیک ویدئو را یکی از اعضای گروهی به نام Black Eyed Peas به نام will.i.am در سایت اینترنتی Dipdive.com و همچنین یوتیوب منتشر کرد.

جالب است بدانید که هیچ یکی از اعضای تیم انتخاباتی اوباما در تولید و ساخت این این موزیک ویدئوی تأثیرگذار نقشی نداشتند و متن ترانه آن به تمامی از سخنرانی معروف اوباما در نیوهمپشایر، گرفته شده بود.

این موزیک ویدئو سیاه و سفید است و در آن شمار زیادی از مشاهیر دنیای هنر و ورزش حضور دارند. در حالی که باراک اوباما در پشت زمینه مشغول سخنرانی است، مشاهیر به نوبت در موزیک ویدئو ظاهر می‌شوند و به صورت «هیپ هاپ» کلمات و جملات سخنرانی‌اش را تکرار می‌کنند.

موزیک ویدئوی Yes We Can را پسر باب دیلان -جسی دیلان- کارگردانی کرده است.

البته من که از میان مشاهیر این موزیک ویدئو فقط کریم عبدالجبار و اسکارلت جوهانسون را شناختم!

این موزیک ویدئو را می‌توانید از اینجا دانلود کنید، متن آن را هم می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

– یک آلبوم موسیقی کامل در مورد اوباما: یک آلبوم موسیقی کامل با ۲۸ قطعه موسیقی را که به تمامی در مورد باراک اوباماست و شعارها و وعده‌های انتخاباتی اوست، می‌توانید از اینجا دانلود کنید و گوش کنید.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: